Sponzoři Tisk
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 10 Listopad 2009 16:32

Děkujeme Nakladatelství Fragment s. r. o. za sponzorský dar ve formě knih pro naše děti.

http://www.fragment.cz

Děkujeme firmě PH-Software, Ing. Petrovi Hajnému  za poskytnutí sponzorského daru formou programu na evidenci žákovské a pedagogické knihovny Knihy 2.5.

http://www.ph-software.com/

Naše poděkování patří společnosti Colmex spol. s r.o. Praha, za sponzorský dar ve formě zvýhodněné ceny fittnes strojů při realizaci projektu neformální skupiny při DDŠ, ZŠ a ŠJ Veselíčko 1, v programu Mládež v akci - FITPARK.

http://www.colmex.cz/

Děkujeme Nadaci táta a máma za poskytnutí finančního příspěvku v roce 2012 ve výši 12.000,- Kč na vybavení jízdních kol pro aktivity cyklistického kroužku v našem domově a ve školním roce 2013/2014 ve výši 12.000,--Kč na materiální vybavení dětí pro aktivity cykloturistického kroužku.

http://www.nadacetm.cz/

Děkujeme Nadaci dětem Terezy Maxové za poskytnutí nadačního příspěvku ve výši 3.000,--Kč na nákup výtvarných potřeb a pomůcek na rukodělné činnosti pro práci s dětmi v našem domově.

http://www.terezamaxovadetem.cz/

Děkujeme společnosti cement Hranice, a.s.,  která náš dětský domov zařadila mezi organizace, kterým pravidelně poskytují příspěvek na zabezpečení výchovné činnosti dětí a mládeže. Ještě jednou děkujeme.

http://www.cement.cz/

Děkujeme společnosti Presbeton Drahotuše s.r.o. za materiální příspěvek na zabezpečení projektu FITPARK v rámci projektu Mládež v akci, realizovaného neformální skupinou při našem zařízení.

http://www.presbeton.cz/

 

 

Kdo je online?

Máme hostů: 20 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec