72 hodin Tisk
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:43

Již tradičně jsme se zapojili do celostátní akce 72 hodin, která je zaměřena na to, aby si naši žáci osvojili vztah ke svému okolí a přírodě. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po páté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (12. – 15. října 2017) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí.. V letošním roce jsme se opět zaměřili na úklid okolí naší školy a obce. Jako nové byla možnost vysadit si vlastní strom na školní zahradě. Získali jsme 5 hrušní, které se staly součástí naší školní zahrady. Každá třída tak bude pečovat o svůj strom a může rovněž ochutnat plody své práce. Do činnosti se zapojili všichni přítomní žáci školy, i pedagogičtí pracovníci a celá akce se setkala s velkým zájmen, což dokazuje pořízená fotodokumentace. Aktivitu a chování žáků chválili i všichni učitelé. Výsledkem tohoto projektu je mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků na naší přírodě i okolí.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2156 Kb
Stáhnout tento soubor (FOTO_II.pdf)FOTO_II.pdf[ ]2011 Kb
 

Kdo je online?

Máme hostů: 19 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec