Burza práce Tisk
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:38

Volná místa ve strojírenství, elektrotechnice, optice, potravinářství, textilnictví, stavebnictví, dopravě nebo nábytkářském průmyslu nabízeli zájemcům na Burze práce a vzdělání v Přerově významní zaměstnavatelé z celého Olomouckého kraje. Tato burza však byla určena i žákům základních škol, z hlediska poradenství, volby povolání, volby povolání a dalších otázek, které zajímají naše žáky, kteří brzy dokončí povinnou školní docházku. V průběhu prezentace profesí naši žáci soutěžili a nakonec byli odměněni drobnými cenami. Naši žáci byli zvídaví, zajímali se, diskutovali. Akce měl velký úspěch.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1198 Kb
 

Kdo je online?

Máme hostů: 16 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec