45. olympiáda DDŠ Tisk
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pátek, 07 Červenec 2017 06:31

Ve dnech 28.5.-1.6.2017 se uskutečnila 45. olympiáda DDŠ pod patronací MŠMT kterou pořádal DDŠ Chrudim. Akce byla uspořádána na velmi vysoké úrovní a zúčastnilo se jí 15 zařízení z celé České republiky. Naši žáci se do soutěží zapojili v atletice, míčových hrách a biatlonu. Nejvíce se nám dařilo v atletice, ve které Martin Cinna vybojoval 1.místo ve skoku vysokém a 3.místo v běhu na 1500m. Body pro naše družstvo získal i ve skoku dalekém, velmi aktivně bojoval i Jirka Berkovec, který ve velmi náročném běhu na 1500 m vybojoval bodované 7 místo. V ostatních soutěžích se nám již tak nedařilo, ale naši žáci podali výkony na hraně svých možností. Je velmi pozitivní, že se všichni naši žáci chovali bez výchovných problémů a tím nejlépe reprezentovali práci všech našich pedagogů.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1644 Kb
 

Kdo je online?

Máme hostů: 29 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec