Den země Tisk
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Středa, 17 Květen 2017 06:56

V letošním roce jsme se opět zapojili do celostátní akce zaměřené na úklid našeho okolí. Cítíme se být součástí obce Veselíčko, a proto naše snažení probíhalo přímo ve vesnici a jejím okolí. Využili jsme pěkného počasí a vyrazili jsme do okolí naší obce ve 4 skupinách. Po cestě jsme sbírali odhozené plastové odpadky, které zde odhodili řidiči projíždějící naší obcí. Přesto, že tuto akci opakujeme pravidelně každý rok opět jsme našli značné množství věcí, které sem nepatří. Pozitivní je to, že všichni naši žáci tuto akci přijali velmi pozitivně a všichni se do úklidu aktivně zapojili o čemž svědčí přiložená fotodokumentace.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1777 Kb
 

Kdo je online?

Máme hostů: 16 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec