Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Střelecké závody PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 31 Říjen 2016 11:10

V letošním roce jsme se opět účastnili střeleckých závodů, které pořádal DDŠ Bystřice pod Hostýnem. Na akci jsme se připravovali, a proto se nám podařilo vybojovat pěkné druhé místo ve střeleckém rozstřelu družstev a celkově jsme se umístili na čtvrtém místě ze 7 přihlášených družstev. Den se nám vydařil a chlapci si jej užili.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]249 Kb
 
2. ročník Holanského billiárdu v DAS Pavlovice u Přerova PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 31 Říjen 2016 11:01

 

 
Kooperativní hry PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 31 Říjen 2016 10:48

Na začátku školního roku se žáci formou her a zábavných disciplín seznamovali. Noví žáci poznali další spolužáky a prostředí školy. Navodili jsme atmosféru klidu a bezpečí, aby se lépe a rychleji adaptovali na nové prostředí, naučili se snáze mezi sebou komunikovat a spolupracovat. Kooperativní hra v teorii her označuje hru, ve které hráči mohou vzájemně spolupracovat (kooperovat). Šlo nám o vzájemnou spolupráci, podporu, vcítění. Při němé abecedě naši žáci vnímali, že mohou uspět jen tehdy, budou -li všichni spolupracovat ba dosažení vytyčeného cíle. Při kufru jsme zažili interakci tváří v tvář i osobní odpovědnost, ale zažili rovněž spoustu legrace. Kluci poznali, že správná kooperace se projeví až ve chvíli, kdy každý z členů je nedílnou částí skupiny a má na výsledku dané činnosti svůj velký podíl. V dalších hrách museli rozvíjet i svou představivost, schopnost nakreslit obrázek na dané téma. Akce se líbila jak dětem, tak dospělým a příležitostně je zopakujeme, protože jsme se při nich velmi pobavili a poučili.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]775 Kb
 
Prázdniny a cykloturistika PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 31 Říjen 2016 10:15

Na letošní cykloturistické akci nás provázelo nepříznivé počasí, kdy jsme museli změnit původní plány. Naše první trasa vedla na jezera v Hustopečích nad Bečvou, kde jsme přespali na obvyklém místě pod širákem. Byl to jediný pěkný den v týdnu bez deště. Deštivé počasí nás provázelo po zbytek týdne. V Nízkém Jeseníku nás déšť zastihl v lesích před přehradou Slezská Harta. Vytrvale pršelo celou noc i následný den, kdy jsme se rozhodli z důvodu počasí akci předčasně ukončit a vrátit se na zařízení o den dříve, za deště a mlhy. Co si kluci stačili užít? Povozili se na bobové dráze v Hrubé Vodě, užili si koupání a obědy v restauraci. Všichni si vyzkoušeli své síly v náročném stoupání a přesunu na kolech v nepříznivých podmínkách. Zážitkových prvků bylo v plánu více, ale počasí nám vše komplikovalo, a další aktivity tak nebylo možné realizovat. Přes všechny nesnáze vše dobře dopadlo, neměli jsme žádný úraz a nikdo neonemocněl.


 
Výběrová řízení PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Sobota, 25 Červen 2016 14:15

 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 51 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec