Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Jarmark Lipník PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:49

Účast na vánočním jarmarku v Lipníku nad Bečvou patří mezi naše adventní tradice. Za symbolické ceny tu prodáváme výrobky, které jsme vytvořili s dětmi v keramické dílně. Ani v letošním roce nechyběly na našem stánku vánoční motivy s andílky, rybou, čerty, komety, kominíčci, ale i další nevánoční dětské motivy. Naše výrobky se návštěvníkům jarmarku líbily, kluci byli pochváleni za dobrou celoroční práci v keramické dílně. Tentokrát jsme se zdrželi hodně dlouho, přestože nás za celý den již pořádně záblo. Po andílcích a kominíčcích se jen zaprášilo, tak můžeme vyrábět na příští jarmark s radostí, že se naše výrobky líbí.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1061 Kb
 
Mikulášská nadílka v DAS v Pavlovicích u Přerova PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:42

Mikulášská nadílka v Das Pavlovice patří již mezi naše tradice. A tak jsme se v úterý dopoledne 6.. prosince vypravili jako každý rok do Pavlovic. Kluci se moc těšili, a to i přesto, že i pro ně jde o náročnou akci. Chodili v maskách Mikuláše Anděla a čertů po pokojích a rozdávali seniorům nadílku, kterou pro uživatele domova připravili pracovníci DAS. Je dojemné, jak senioři naše kluky vítají, jsou vděční, že je tato tradice v domově udržována. Na závěr pro naše kluky připravili pracovníci DAS občerstvení. Celá akce se podařila, kluci nás dobře reprezentovali. Už se těšíme na příští týden, kdy budeme v Pavlovicích vystupovat s nacvičeným adventním kulturním pásmem.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1216 Kb
 
Nadace Terezy Maxové dětem PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:30

Od Nadace Terezy Maxové jme dostali pozvání do Aqualandu Moravia. Po celou dobu výletu byla velmi příjemná atmosféra, kluci se k sobě chovali pěkně, v autě zpívali, v aquaparku většina vyzkoušela všechny nabízené atrakce. Při programu nadace se hoši poctivě zapojili, soutěže a tancování je bavilo. Jako tým jsme se dostali do semifinále, ale Radima na závěr začaly pod vodou pálit oči a ztratil orientaci. Přesto se za odvedený výkon nemusíme stydět. Dobře jsme se najedli a namlsali zmrzliny a kluci obdrželi pěkné vánoční balíčky plné hraček, knih, pití, sladkostí a reklamních předmětů. Na závěr se kluci ještě krátce vydováděli na tobogánech a jeli jsme spokojeni a unaveni domů na domov.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1849 Kb
 
Děti pro zaměstnance PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:17

 

 
Horolezecká stěna - soutěž PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:02

SVČ Lipník nad Bečvou organizovalo letos již osmnáctý ročník v lezení na horolezecké stěně na obtížnost. Akce byla velmi dobře zorganizovaná a technicky zajištěná. Naši žáci tak měli možnost vyzkoušet si lezení na pravé horolezecké stěně a porovnat se zároveň i s žáky z jiných škol. Akce proběhla bez problémů.

Chlapci byli velmi nadšení a umístili se na 9. - 15. místech.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1034 Kb
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 24 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec