Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Bruslení na rybnících na Veselíčku PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 20 Březen 2018 09:56

Konec února a začátek března nás sice potrápily pořádné mrazy, ale zase nám vytvořily přírodní kluziště kousek za domovem.

 
Mikulášská nadílka v DAS Pavlovice u Přerova PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 11:56

Tradicí se stala již Mikulášská nadílka, které se na pozvání pracovníků DAS účastníme s našimi dětmi 5. prosince. Kluci přestrojení za čerty, anděla a Mikuláše za pomoci pedagogů a pracovníků DAS navštívili na pokojích seniory, zazpívali si s nimi koledy a zpestřili jim tak den. Dojati byli nejen mnozí senioři, ale i naši kluci.

 
Mikuláš 2017 PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 11:50

Rok uplynul jako voda a už tu máme opět Mikuláše a besídku. Tentokrát chodil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla po bytech, kde si každá skupina připravila kratičký program. První skupina se předvedla písničkou a sestavou zručnosti s kelímkem, druhá skupina nám zazpívala oblíbené písničky. Na třetí skupině kluci poslepu malovali Mikuláše, čerta a anděla a čtvrtá skupina nás poučila, proč uctíváme Mikuláše a jak vlastně vypadá pravý čert. Všechny děti než dostaly balíček s cukrovinkami, přednesly básničky, někteří, ostudy, z taháku. Tak jsme společně strávili příjemné odpoledne a až na pár slziček a polámanou čertovskou metlu vše dopadlo, jak mělo. Tak zase za rok Mikuláši a děkujeme.

 
Lezecký Vánoční pohár 2017 PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 11:04

Naši žáci se zúčastnili lezecké soutěže Vánoční pohár 2017 ve sportovní hale SŠE v Lipníku nad Bečvou. Akce se zúčastnilo 93 dětí z okolních škol. Naši žáci byli úspěšní a umístili se na 12. až 17. místě. Akci si užili a byli velmi spokojeni s výsledky. Všichni velmi pěkně reprezentovali naši školu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 8 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec