Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Lezecký Vánoční pohár 2017 PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 11:04

Naši žáci se zúčastnili lezecké soutěže Vánoční pohár 2017 ve sportovní hale SŠE v Lipníku nad Bečvou. Akce se zúčastnilo 93 dětí z okolních škol. Naši žáci byli úspěšní a umístili se na 12. až 17. místě. Akci si užili a byli velmi spokojeni s výsledky. Všichni velmi pěkně reprezentovali naši školu.

 
Beseda na ÚP Přerov PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 10:45

 
72 hodin PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:43

Již tradičně jsme se zapojili do celostátní akce 72 hodin, která je zaměřena na to, aby si naši žáci osvojili vztah ke svému okolí a přírodě. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po páté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (12. – 15. října 2017) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí.. V letošním roce jsme se opět zaměřili na úklid okolí naší školy a obce. Jako nové byla možnost vysadit si vlastní strom na školní zahradě. Získali jsme 5 hrušní, které se staly součástí naší školní zahrady. Každá třída tak bude pečovat o svůj strom a může rovněž ochutnat plody své práce. Do činnosti se zapojili všichni přítomní žáci školy, i pedagogičtí pracovníci a celá akce se setkala s velkým zájmen, což dokazuje pořízená fotodokumentace. Aktivitu a chování žáků chválili i všichni učitelé. Výsledkem tohoto projektu je mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků na naší přírodě i okolí.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2156 Kb
Stáhnout tento soubor (FOTO_II.pdf)FOTO_II.pdf[ ]2011 Kb
 
Burza práce PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:38

Volná místa ve strojírenství, elektrotechnice, optice, potravinářství, textilnictví, stavebnictví, dopravě nebo nábytkářském průmyslu nabízeli zájemcům na Burze práce a vzdělání v Přerově významní zaměstnavatelé z celého Olomouckého kraje. Tato burza však byla určena i žákům základních škol, z hlediska poradenství, volby povolání, volby povolání a dalších otázek, které zajímají naše žáky, kteří brzy dokončí povinnou školní docházku. V průběhu prezentace profesí naši žáci soutěžili a nakonec byli odměněni drobnými cenami. Naši žáci byli zvídaví, zajímali se, diskutovali. Akce měl velký úspěch.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1198 Kb
 
10. ročník střeleckých závodů PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:31

V letošním roce jsme byli pozvání na již 10. ročník střeleckých závodů, které pořádal DDŠ Bystřice pod Hostýnem. Naši střelci využili dobré přípravy, která předcházela tento závod a v konkurenci 6. družstev vybojovali celkově 4. místo. V soutěži jednotlivců, které se účastnilo 18 závodníků získal J. Berkovec 8. místo. Největšího úspěchu jsme ale dosáhli ve střeleckém vyřazovacím závodě družstev, ve kterém jsme ve finále podlehli domácí Bystřici a získali jsme 2. místo. Akce byla výborně organizovaná a naši žáci reprezentovali svými výkony i chováním.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2038 Kb
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 10 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec