Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Pozvánka PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 04 Duben 2016 10:23

 

 
Karel IV. Očima dětí PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 19 Květen 2016 07:39

Žáci naší školy se zapojili do celostátní výtvarné soutěže vyhlášené MŠMT na téma „Karel IV. Očima dětí“. Tato soutěž byla vyhlášena u příležitosti 700. Výročí narození Karla IV.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]230 Kb
 
Pálení čarodějnic a stavění májky v DAS Pavlovice u Přerova PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 19 Květen 2016 07:05

Na pálení čarodějnic a stavění májky jsme se jako vždy těšili. Trošku nás zklamalo počasí, které bylo příliš chladné na to, aby senioři zvládli akci venku, a tak se naše společné odpoledne dne 3. Května 2016 konalo na hlavní jídelně zámku DAS Pavlovice. Naši kluci se svými vychovateli vyrobili dárečky, které po vystoupení předali seniorům, moc se líbila i symbolická čarodějnice, kterou jsme při zahájení akce předali paní ředitelce DAS. Naším kulturním vystoupením jsme poté, co nás paní ředitelka přivítala a zahájila akci, zahájili příjemné odpoledne, které jsme se seniory prožili u příležitosti vítání jara, pálení čarodějnic a stavění májky. Po kulturním vystoupení naši kluci předali dárečky a následovalo kulturní vystoupení dalších hostů, kteří nám pak po zbytek odpoledne hráli lidové písničky k poslechu i tanci. Pracovníci DAS připravili i pro naše kluky pohoštění, na kterém si moc pochutnali. Celá akce se konala v příjemné a přátelské atmosféře a jen neradi jsme se loučili a vraceli zpět do DDŠ. Jsme moc rádi a vážíme si toho, že nás v Domově Alfreda Skeneho vždy rádi vidí. My zase moc rádi pro naše přátele kulturní vystoupení připravujeme.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1364 Kb
 
Vítaní jara 2016 PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 19 Květen 2016 06:50

Do Mateřské školy jsme se jako vždy moc těšili. Nacvičili jsme jarní vystoupení a připravili pro děti spoustu hádanek. Společné dopoledne jsme zahájili písničkami a básničkami, které se dětem moc líbily. Po pásmu, které jsme nazvali Vítání jara, a bylo součástí projektu, na který nám finančně přispěla obec Veselíčko, naši chlapci rozdali dětem sladkosti a začala velká soutěž. Děti hádaly, ale těm menším museli naši chlapci trošičku pomáhat. Nakonec však všichni získali sladkou odměnu. Na závěr jsme už jen domluvili další společnou akci, která proběhne na školní zahradě našeho domova ke dni dětí.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2264 Kb
 
Ukliďme Česko PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 19 Květen 2016 06:37

"Tuto zemi jsme nezdědili od svých předků, tuto zemi jsme si vypůjčili od svých dětí." (indiánské přísloví) Tímto motem jsme zahájili projekt, kterým jsme se zapojili v letošním roce k celorepublikové akci "Ukliďme Česko". Akci tohoto typu pořádáme již dlouhodobě. Naším cílem bylo seznámit žáky se zásadami ekologického chování a přijmout tyto zásady v kolektivu třídy a zavázat se k jejich plnění v největší možné míře učí se šetřit papírem i druhotnými surovinami, uvědomit si důležitost takového chování a jednání pro budoucí pokolení i pro nás samotné a uvědomění si důležitosti správného jednání každého z nás při nakládání s odpady. Projekt jsme zahájili teorií, přidali ekologickou hru a nakonec soutěž. Po teoretické části jsme vyrazili do okolí Veselíčka, kde jsme se postarali o to, aby naše obec byla čistá. Nakonec jsme se zavázali k šetření elektrické energie ve třídách, třídění odpadu a zútulnění všech prostor školy i zámku. Akce se setkala s velkým zájmem žáků i obyvatel naší obce. Vše proběhlo bez výchovných problémů.

 


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]395 Kb
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 23 připojeno

Aktuality

Anketa

Libí se Vám naše stránky?
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec