Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Vítání jara v MŠ Veselíčko PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Středa, 17 Květen 2017 07:03

 

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1750 Kb
 
Projekt dopravní výchovy PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Středa, 17 Květen 2017 07:01

První část projektu Dopravní výchovy proběhla na podzim a měla spíše teoretickou náplň. V této druhé části projektu žáci plnili praktické úkoly. Dostali k vyřešení různé typy křižovatek a měli správně určovat pořadí průjezdu těmito křižovatkami. V další části projektu prokazovali jízdou zručnosti, jak dovedou ovládat jízdní kolo. Dosažené časy byly poměrně kvalitní a bylo vidět, že chlapci jízdu na kole ovládají dobře. Na třetím stanovišti pak prováděli drobné opravy poruch jízdního kola, které by je mohly potkat na silnici. Na každém stanovišti byli žáci bodově ohodnoceni a dosažené body pak posloužily pro vyhodnocení těch nejlepších. Počasí nám přálo a chlapcům se akce líbila. Došlo i na drobné odměny pro nejlepší a všichni byli s průběhem projektu spokojeni.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1009 Kb
 
Den země PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Středa, 17 Květen 2017 06:56

V letošním roce jsme se opět zapojili do celostátní akce zaměřené na úklid našeho okolí. Cítíme se být součástí obce Veselíčko, a proto naše snažení probíhalo přímo ve vesnici a jejím okolí. Využili jsme pěkného počasí a vyrazili jsme do okolí naší obce ve 4 skupinách. Po cestě jsme sbírali odhozené plastové odpadky, které zde odhodili řidiči projíždějící naší obcí. Přesto, že tuto akci opakujeme pravidelně každý rok opět jsme našli značné množství věcí, které sem nepatří. Pozitivní je to, že všichni naši žáci tuto akci přijali velmi pozitivně a všichni se do úklidu aktivně zapojili o čemž svědčí přiložená fotodokumentace.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1777 Kb
 
Klubová odpoledne PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 16 Květen 2017 08:27

Pořádání klubového odpoledne se stalo již naší tradicí, a tak si každý měsíc děti a vychovatelé vždy z jedné skupiny připraví společný program pro ostatní děti. Pokud přeje počasí, program probíhá většinou venku, ale využíváme i prostor tělocvičny nebo domova. Děti se i přes počáteční ostych nakonec vždy zabaví při hrách, kvízech, sportovních či jiných pohybových aktivitách. Učíme se tak i spolupracovat napříč skupinami a společně trávit smysluplně čas.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]6584 Kb
 
Klubové odpoledne 2. skupiny: PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 16 Květen 2017 08:21

Na zahradě se konalo klubové odpoledne, kde si chlapci zahráli a vyzkoušeli nové činnosti a zábavu. Dvě stanoviště s koly byly zaměřeny na zručnost, obratnost a trpělivost, včetně překážkové dráhy. Na dalším stanovišti si chlapci zaskákali v pytlích, poslední stanoviště mělo charakter kolektivní hry. Všichni zvládli zadané úkoly a na závěr obdrželi sladkou odměnu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 21 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec