Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
DAS Pavlovice PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 08:08

V pondělí 24. 10. ráno jsme s chlapci byli společně s pracovníky DAS Pavlovice připravit již 7. společnou výstavu výtvarných a rukodělných prací dětí z našeho domova a uživatelů DAS. Společně jsme si prošli výrobky, inspirovali se a povídali si. Výstava v kulturním domě, kterou se budou těšit uživatelé DAS, občané Pavlovic i přilehlých obcí bude trvat do pondělí 31. 10. 2016.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]826 Kb
 
„Nemyslím jen na sebe“. PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 08:01

V letošním roce jsme se opět zapojili spolu s téměř 600 projekty v rámci celé ČR do 5. ročníku 72 hodin. Motto našeho projektu bylo „Nemyslím jen na sebe“.

Náš projekt začal již ve čtvrtek, kdy se zapojili vychovatelé se svými skupinami a pustili se do úklidu okolního lesa. V pátek hned ráno se zapojila škola, která začala uklízet okolí naší obce.

IV. třída pod vedením svého třídního učitele zahájila opravu altánku u školního hřiště, na který jsme obdrželi finanční příspěvek. Abychom podpořili symboliku našeho hesla a celé akce, všichni si oblékli propagační trika s heslem „Pomáhám, protože chci“.

Po celou dobu našeho úklidu jsme se setkali s velkou podporou místních obyvatel.

Během víkendu ještě někteří vychovatelé se svými chlapci pokračovali v úklidech.

Celá akce se nám nejen podařila, ale opravdu dobrý pocit z vykonané práce byl tou nejlepší odměnou, protože jsme při práci nemysleli jen na sebe, ale i na druhé. Nakonec se z práce stala zábava a byl za námi vidět skvělý výsledek!

Více na https://www.72hodin.cz/2016/projekty


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]6702 Kb
 
Kopaná Hamr na Jezeře PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 07:47

Naše družstvo se účastnilo Podzimních sportovních přeborů, které pořádal DDŠ Hamr na jezeře. Soutěžilo se v turnaji v malé kopané. Akce se zúčastnilo 13 družstev. Vzhledem k tomu, že máme letos sestavený nový tým byla tato akce přípravou na letní olympiádu. Naše družstvo doplatilo na nesehranost, díky tomu se nám nepodařilo probojovat do finále skupiny A. Kaňkou bylo nesportovní chování jednoho z našich hráčů což se však vyřešilo a dále neopakovalo. Protože hráč byl vyloučen, hráli jsme v oslabení a projevilo se to na výsledku. Druhý den již dopadl lépe, protože ve finále skupiny B jsme všechny zápasy již vyhráli a celkově jsme se umístili na 10 místě.

 
Střelecké závody PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 31 Říjen 2016 11:10

V letošním roce jsme se opět účastnili střeleckých závodů, které pořádal DDŠ Bystřice pod Hostýnem. Na akci jsme se připravovali, a proto se nám podařilo vybojovat pěkné druhé místo ve střeleckém rozstřelu družstev a celkově jsme se umístili na čtvrtém místě ze 7 přihlášených družstev. Den se nám vydařil a chlapci si jej užili.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]249 Kb
 
2. ročník Holanského billiárdu v DAS Pavlovice u Přerova PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 31 Říjen 2016 11:01

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 14 připojeno

Aktuality

Anketa

Libí se Vám naše stránky?
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec