Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Ohlédnutí po náročných dnech PDF
Napsal uživatel Mgr. Grygarová Věra   
Pondělí, 30 Listopad 2009 16:05

Poslední víkend jsme měli velmi rušný a naplněný spoustou aktivit. Ve dnech 28.-29.11 2009 jsme se zúčastnili  „Nestandardních her“, které pro ostatní domovy  uspořádal Dětský domov Býchory.  Z 18 družstev jsme  skončili na pěkném  7. místě. Zažili jsme spousty legrace.

 

V sobotu jsme prodávali své výrobky na  vánočním jarmarku na Veselíčku a v neděli jsme byli pozváni na  Úřad vlády do Prahy, kde jsme se již počtvrté zúčastnili vypsané vánoční soutěže -  tento rok na téma  „Adventní čas v Lichtenštejnském paláci“. Jak naše věnce vypadají se můžete podívat v naší fotogalerii (věnce s číslem 111 a 112) nebo na webovou stránku úřadu vlády, kde budou všechny výrobky vystaveny, kde bude probíhat hlasování, a všichni, kterým se naše výrobky líbí, nám mohou poslat hlas.


Adresa pro hlasování:     
http://vanoce2009.vlada.cz/index.html
 

Adresa stránek:

http://icv.vlada.cz/cz/tema/adventni-cas-v-lichtenstejnskem-palaci-64726/tmplid-560/

 

Adresa fotogalerie akce:

http://www.vlada.cz/scripts/detail.php?id=65053&tmplid=764

 
Býchorské nestandardní hry PDF
Napsal uživatel Mgr. Navrátil Petr   
Úterý, 24 Listopad 2009 15:53

Ve dnech 26.-27.11.2009 se  šestičlenné družstvo našich dětí zúčastní XII. ročníku Býchorských nestandardních  her, které pořádá DDŠ, ZŠ a ŠJ Býchory. Jedná se o nevšední hry v přírodě, jako jsou například: medvědi, kimovka, kolojízda, čtyřkolky, hod špalkem, zdravověda, slalom s kolečkem, určování rostlin a zvěře žijící v lese a to vše vrcholí paintbolem.  Doufáme, že vybraní chlapci budou vzorně reprezentovat náš domov a že je zde budeme moci pochválit za jejich prezentaci.

 
Vánoční jarmark Veselíčko PDF
Napsal uživatel Mgr. Navrátil Petr   
Úterý, 24 Listopad 2009 15:35

V sobotu 28. listopadu  v době od 14 do 19 hodin se  naše děti  z keramického kroužku zúčastní prodejní výstavy ruční tvorby s vánoční tématikou na VÁNOČNÍM JARMARKU ve Veselíčku, který pořádá Klub pro děti a rodiče Veselíčko ve spolupráci s o.s. Záhoří a s obcí Veselíčko.

 
Spolupráce dvou generací se nám daří PDF
Napsal uživatel Mgr. Navrátil Petr   
Středa, 18 Listopad 2009 11:45

Spolupráci DDŠ Veselíčko a Domova důchodců v Pavlovicích u Přerova jsme zahájili již v roce 2008 v rámci projektu „Bav se a pomáhej“, který vyhlásila o.p.s. při Nadaci Terezy Maxové. Jeho posláním bylo zapojit děti z dětských domovů do aktivit, kterými by udělaly radost někomu jinému. Každým rokem tak s dětmi připravíme pro seniory domova důchodců alespoň dvě akce. V tomto roce jsme v červnu i díky nadšení a pomoci vedoucího tanečního orchestru  Leopardi uspořádali „Zámecký koncert“, který se setkal s velkým úspěchem. Druhou naší akcí byla společná výstava rukodělných a výtvarných prací dětí z DDŠ a seniorů z domova důchodců. První etapu výstavy jsme díky panu starostovi a obecnímu zastupitelstvu obce uspořádali od 27.10. do 1.11.v Kulturním domě v Pavlovicích u Přerova. 2. listopadu jsme výstavu převezli do Lipníku nad Bečvou, kde v prostorách kina „Svět“ bylo možno ji shlédnout od 3. do 15. listopadu. O  tom, že se výstava líbila, svědčí pozitivní zpětné vazby, které nám návštěvníci výstavy napsali do přiložené kroniky.

Naše poděkování za vstřícnost a pomoc při organizaci celé akce patří vedení a pracovníkům Domova důchodců, panu starostovi a obecnímu zastupitelstvu v Pavlovicích u Přerova, pracovníkům SVČ a kina Svět v Lipníku nad Bečvou a v neposlední řadě i vedení DDŠ Veselíčko, které nás v těchto aktivitách podporuje.

 

Za DDŠ Veselíčko Marie Lukášová a Radoslav Hanel

 
Návštěvní den pro rodiče PDF
Napsal uživatel Mgr. Navrátil Petr   
Úterý, 17 Listopad 2009 11:39

V pátek 13.listopadu 2009 v 13.30 hod.  se konal návštěvní den pro rodiče, na který jsme pozvali všechny rodiče dětí umístěných v našem domově. Šlo o první společné setkání v tomto školním roce. Cílem setkání bylo informovat rodiče  o struktuře, vnitřním řádu, minimálním  preventivním programu, krizovém plánu školy  a o odborných a zájmových aktivitách, které s dětmi v našem zařízení realizujeme. Závěrem setkání měli rodiče možnost promluvit si s pedagogy zařízení o výchově a vzdělávání svých dětí.
Přesto, že jsme písemně pozvali všechny rodiče, napekli buchty a uvařili kávu, se našeho společného setkání zúčastnili pouze tři rodiny.  Spolupráci s rodiči považujeme za velmi důlležitou, a proto těmto rodičům za jejich zájem děkujeme. Věříme, že na dalším setkání, které plánujeme na jaře 2010, přivítáme větší počet rodičů našich dětí.

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 3 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec