Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Těšíme se do Prahy PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 23 Září 2010 07:41

Jak se již stává dobrou tradicí, i v roce 2010 byl náš domov vybrán k účasti na celostátním setkání dětských domovů České republiky v pražské ZOO v rámci projektu „Jarmarky pro šikovné ručičky“, který organizuje o.p.s. Spolu dětem. A tak v sobotu 25. září 2010 budou i naše děti z Dětského domova se školou Veselíčko celý den prezentovat a za symbolické ceny prodávat návštěvníkům ZOO své výrobky, které průběžně vyráběly v keramické dílně v rámci volnočasových aktivit. Těší nás, že keramické výrobky, práce našich dětí a jejich zapojení do dalších aktivit získaly postupně dobré jméno. Jednou z forem ocenění je právě i možnost reprezentovat náš region na této již tradiční významné akci.

Praha je sice kus cesty, ale pokud budete mít o posledním zářijovém víkendu čas a chuť navštívit Prahu, přijďte se podívat a podpořit Moravu do pražské ZOO J

Mgr. et Mgr. Marie Lukášová

 
Pro rodiče PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 07 Září 2010 13:32

             

 
Srpnový prázdninový pobyt PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 22 Červenec 2010 10:11

V týdnu od 9.8. do 13.8.2010 jsme připravili pro naše chlapce cykloturistickou akci v oblasti regionu Rychlebských hor v severozápadním výběžku severní Moravy, severozápadně od pohoří Hrubého Jeseníku. Na této akci po Rychlebských  stezkách  v okolí Černé Vody je našim cílem  prožít s dětmi příjemný týden v přírodě,  mít zážitky z jízdy na horském kole, užívat si jízdu, která nás zavede do hlubin lesů, mezi  žulové  balvany a  kaskády horských  potoků  a  opuštěných lomů.  V duchu zátěžových pobytů budeme překonávat každodenní překážky s ubytováním, stravou a s nezdary počasí v přírodě.
 
    
 

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Rychleby 2010.pdf)Rychleby 2010.pdf[ ]1618 Kb
 
Cement Hranice a.s. PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 22 Červenec 2010 08:30

                               
Ze života našeho sponzora -  červnové vydání Hranického  Cementáře

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Cement Hranice.pdf)Cement Hranice.pdf[ ]6645 Kb
 
Červencový prázdninový pobyt PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Čtvrtek, 22 Červenec 2010 08:01

V týdnu od 19.7. do 23.7.2010  pořádáme pro naše děti  prázdninový pobyt v moderním Hotelu Medlov, který leží na břehu rybníka Medlov a jehož rozloha  je 29 ha. Jedná se o jednu z nejzachovalejších oblastí naší přírody ve vyhledávané rekreační oblasti Českomoravské vrchoviny, Fryšava pod Žákovou horou.  Zde na naše děti čeká příjemné koupání, turistické výlety spojené s různými soutěžemi a sportovní zážitky v areálu hotelu.  Týdení pobyt bude zpestřen návštěvou ve Strašidelném zámku DraXmoor. Tento zámek je ojedinělý zábavný projekt unikátní nejen v České republice. Již na první pohled zaujme, jak mohutně a tajemně se tyčí tato historická budova nad ponurým jezerem. Zámek našim dětem  představí strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm.
          
                 

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 5 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec