Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Mikulášská nadílka v DAS v Pavlovicích u Přerova PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:42

Mikulášská nadílka v Das Pavlovice patří již mezi naše tradice. A tak jsme se v úterý dopoledne 6.. prosince vypravili jako každý rok do Pavlovic. Kluci se moc těšili, a to i přesto, že i pro ně jde o náročnou akci. Chodili v maskách Mikuláše Anděla a čertů po pokojích a rozdávali seniorům nadílku, kterou pro uživatele domova připravili pracovníci DAS. Je dojemné, jak senioři naše kluky vítají, jsou vděční, že je tato tradice v domově udržována. Na závěr pro naše kluky připravili pracovníci DAS občerstvení. Celá akce se podařila, kluci nás dobře reprezentovali. Už se těšíme na příští týden, kdy budeme v Pavlovicích vystupovat s nacvičeným adventním kulturním pásmem.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1216 Kb
 
Nadace Terezy Maxové dětem PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:30

Od Nadace Terezy Maxové jme dostali pozvání do Aqualandu Moravia. Po celou dobu výletu byla velmi příjemná atmosféra, kluci se k sobě chovali pěkně, v autě zpívali, v aquaparku většina vyzkoušela všechny nabízené atrakce. Při programu nadace se hoši poctivě zapojili, soutěže a tancování je bavilo. Jako tým jsme se dostali do semifinále, ale Radima na závěr začaly pod vodou pálit oči a ztratil orientaci. Přesto se za odvedený výkon nemusíme stydět. Dobře jsme se najedli a namlsali zmrzliny a kluci obdrželi pěkné vánoční balíčky plné hraček, knih, pití, sladkostí a reklamních předmětů. Na závěr se kluci ještě krátce vydováděli na tobogánech a jeli jsme spokojeni a unaveni domů na domov.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1849 Kb
 
Děti pro zaměstnance PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:17

 

 
Horolezecká stěna - soutěž PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:02

SVČ Lipník nad Bečvou organizovalo letos již osmnáctý ročník v lezení na horolezecké stěně na obtížnost. Akce byla velmi dobře zorganizovaná a technicky zajištěná. Naši žáci tak měli možnost vyzkoušet si lezení na pravé horolezecké stěně a porovnat se zároveň i s žáky z jiných škol. Akce proběhla bez problémů.

Chlapci byli velmi nadšení a umístili se na 9. - 15. místech.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1034 Kb
 
Mikulášská nadílka 2016 PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 09:29

Mikulášská besídka se tradičně konala v zámecké kapli. Za čertovské hudby, řinčení řetězů a bouchání rachejtlí za námi přišli Mikuláš, čerti i andělé. Po přivítání nám paní Škrípová s chlapci předvedla pěkně secvičené hudební pásmo. Kluci si v proběhu nadílky pochutnávali na čertovském párku a popíjeli ďábelský nápoj.

Mikuláš dětem připomínal jejich hříchy a žádal napravení. Někteří chlapci měli připravené moc pěkné básničky, dokonce nám pár chlapců zahrálo na hudební nástroje a zazpívalo. Děti si nadílku užily, nejvíce byla překvapena 4. skupina, která místo sladkostí dostala brambory a na závěr se kluci mohli pokusit o smír se svými hříchy a také dostat pravé balíčky.

Velké poděkování patří všem dospělým, kteří se na této akci aktivně podíleli.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 22 připojeno

Aktuality

Anketa

Libí se Vám naše stránky?
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec