Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Trénujeme na běžkách PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Středa, 05 Duben 2017 08:16

V lednu jsme využili velice zimního počasí a uskutečnili jsme několik jednodenních lyžařských výcvikových zájezdů. Snažili jsme se zdokonalit v běžeckém lyžování a současně tak připravit na blížící se zimní olympiádu. Naučili jsme se sjíždět z kopce, zatáčet a mnozí i pěkně padat. Po zvládnutí těchto základních návyků, jsme se vyzkoušeli i náročnější běžecké tratě, na kterých se v únoru uskuteční zimní olympiáda.

 

 

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]734 Kb
 
Vánoce ve škole PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 12:42

Než se děti rozjely na vánoční prázdniny, v příjemné vánoční atmosféře poseděly se svými pedagogy ve třídách. Společně jsme si připomněli některé vánoční tradice, zavzpomínali na uplynulý rok a popřáli si hodně zdraví a štěstí do roku nového.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2404 Kb
 
Vánoční koncert ZUŠ Hranice PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 12:35

Předvánoční čas nám před odjezdem na vánoční prázdniny přijeli zpříjemnit i žáci a pedagogové ZUŠ Hranice. Chlapci se na vánoční koncert těšili, byli zaujati hudebními nástroji (housle, příčná flétna, violoncello), zvukem těchto nástrojů ve společenské místnosti a samotnou hrou na tyto nástroje. Zazněly nejen vánoční koledy, ale i klasická hudba (Vivaldi - Concertino Amol, G. Biset - předehra k opeře Carmen, W. A. Mozart - Menuet D dur, L. Cohen - Hallelujah, variace na vánoční koledy). Všem se hudba líbila, jednotlivé skladby byly vybrány tak, aby chlapce zaujaly. Na závěr jsme účinkující obdarovali květinami a výrobky dětí z keramické dílny.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]506 Kb
 
Vánoční posezení skupin PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 12:05

Skupinoví vychovatelé společně s dětmi si dle svých představ a možností připravili vánoční posezení. Letos si všechny skupiny upekly výborné cukroví a připravily si slavnostní pohoštění. Každého příchozího obdarovaly milým dárkem nebo přáníčkem. Děti se pochlubily připraveným programem: zpívaly, předváděly vánoční zvyky a tradice. Na závěr si chlapci rozdali vánoční dárky a poděkovali svým vychovatelům za pěkně strávené odpoledne.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]3927 Kb
 
Jarmark Lipník PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 24 Leden 2017 11:49

Účast na vánočním jarmarku v Lipníku nad Bečvou patří mezi naše adventní tradice. Za symbolické ceny tu prodáváme výrobky, které jsme vytvořili s dětmi v keramické dílně. Ani v letošním roce nechyběly na našem stánku vánoční motivy s andílky, rybou, čerty, komety, kominíčci, ale i další nevánoční dětské motivy. Naše výrobky se návštěvníkům jarmarku líbily, kluci byli pochváleni za dobrou celoroční práci v keramické dílně. Tentokrát jsme se zdrželi hodně dlouho, přestože nás za celý den již pořádně záblo. Po andílcích a kominíčcích se jen zaprášilo, tak můžeme vyrábět na příští jarmark s radostí, že se naše výrobky líbí.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1061 Kb
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 5 připojeno

Aktuality

Anketa

Libí se Vám naše stránky?
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec