Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Beseda na ÚP Přerov PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 10:45

 
72 hodin PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:43

Již tradičně jsme se zapojili do celostátní akce 72 hodin, která je zaměřena na to, aby si naši žáci osvojili vztah ke svému okolí a přírodě. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po páté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (12. – 15. října 2017) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí.. V letošním roce jsme se opět zaměřili na úklid okolí naší školy a obce. Jako nové byla možnost vysadit si vlastní strom na školní zahradě. Získali jsme 5 hrušní, které se staly součástí naší školní zahrady. Každá třída tak bude pečovat o svůj strom a může rovněž ochutnat plody své práce. Do činnosti se zapojili všichni přítomní žáci školy, i pedagogičtí pracovníci a celá akce se setkala s velkým zájmen, což dokazuje pořízená fotodokumentace. Aktivitu a chování žáků chválili i všichni učitelé. Výsledkem tohoto projektu je mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků na naší přírodě i okolí.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2156 Kb
Stáhnout tento soubor (FOTO_II.pdf)FOTO_II.pdf[ ]2011 Kb
 
Burza práce PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:38

Volná místa ve strojírenství, elektrotechnice, optice, potravinářství, textilnictví, stavebnictví, dopravě nebo nábytkářském průmyslu nabízeli zájemcům na Burze práce a vzdělání v Přerově významní zaměstnavatelé z celého Olomouckého kraje. Tato burza však byla určena i žákům základních škol, z hlediska poradenství, volby povolání, volby povolání a dalších otázek, které zajímají naše žáky, kteří brzy dokončí povinnou školní docházku. V průběhu prezentace profesí naši žáci soutěžili a nakonec byli odměněni drobnými cenami. Naši žáci byli zvídaví, zajímali se, diskutovali. Akce měl velký úspěch.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]1198 Kb
 
10. ročník střeleckých závodů PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:31

V letošním roce jsme byli pozvání na již 10. ročník střeleckých závodů, které pořádal DDŠ Bystřice pod Hostýnem. Naši střelci využili dobré přípravy, která předcházela tento závod a v konkurenci 6. družstev vybojovali celkově 4. místo. V soutěži jednotlivců, které se účastnilo 18 závodníků získal J. Berkovec 8. místo. Největšího úspěchu jsme ale dosáhli ve střeleckém vyřazovacím závodě družstev, ve kterém jsme ve finále podlehli domácí Bystřici a získali jsme 2. místo. Akce byla výborně organizovaná a naši žáci reprezentovali svými výkony i chováním.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2038 Kb
 
Prevence s MěP Přerov PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 27 Listopad 2017 15:23

Poděkování patří psovodům Městské policie Přerov. Velmi bych chtěla poděkovat za naše žáky za velmi příjemné dopoledne, které jsme měli možnost strávit při ukázkách výcviku služebních psů Městské policie Přerov. Musíme ocenit milý, empatický a vstřícný přístup psovodů. Nejprve nás seznámili kolik psů a na co je strážníci využívají. Následovaly ukázky poslušnosti. Při zákrocích, které jsme měli možnost vidět, se opravdu mnohdy tajil dech. Psi bezpečně vyhledali pachatele, zajistili násilníka a předvedli i vzornou spolupráci. Již od prvních chvil bylo zřejmé, že jsou platnou posilou policejního týmu. Jejich vyceněné zuby určitě platí nejen na agresivní jedince, kteří nemají v úmyslu uposlechnout dobře míněné rady ke klidu, ani výzvy strážníka. Z úst našich kluků se nejednou ozval uznalý ohlas. Po ukázkách pak již následovala beseda, kde jsme se ještě dozvěděli jaké je jejich další využití. Například k vyhledání osob ukrývajících se v objektech. Vycvičený čich a sluch pomůže ochránit život a zdraví strážníka, který musí vstupovat dovnitř. Rovněž hromadné akce, jako jsou sportovní utkání, shromáždění, nebo zvládnutí hromadných rvaček, výtržností a podobně - to je rovněž pole působnosti čtyřnohých policejních pomocníků. Ještě jednou děkujeme a již teď se těšíme napříště.


Přílohy:
Stáhnout tento soubor (FOTO.pdf)FOTO.pdf[ ]2017 Kb
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 22 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec