Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Vánoce v DAS Pavlovice PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 12:06

Naše setkání se seniory i pracovníky domova důchodců v Pavlovicích u Přerova bylo, stejně tak jako je tomu vždy, velmi srdečné. Nacvičené kulturní vystoupení se klukům povedlo. Bylo vidět, že se hodně snaží a seniorům i pracovnicím DAS se hodně líbilo. Velmi příjemným zpestřením byla krátká divadelní scénka „Popelka“ a závěrečné Karaoke. Za doprovodu koled jsme si všichni popřáli krásné vánoční svátky a hodně zdraví v novém roce. Mnozí senioři neskrývali slzy dojetí. Děkovali nám za návštěvu i dárky, chválili kluky, jak pěkně zpívali a přednášeli. Pracovníci DAS poděkovali nám i chlapcům a předali jim pěkné dárečky ve formě přívěsků a kšiltovek. I my dospělí jsme si předali drobnosti. Rozloučili jsme se v srdečném duchu a přáním brzkého shledání.


 
Vánoce v MŠ Veselíčko PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 12:01

Naši žáci si připravili pásmo, které se skládalo s písní a básní. Toto pásmo jsme předvedli dětem v MŠ Veselíčko. Vystoupení mělo úspěch, a tak jsme si s dětmi začali povídat o tom, co nás čeká a na co se těší. Po Vánocích a dárečcích, na které se všichni těšíme, jsme se dostali až k pohádkám, které mají snad všichni nejraději. Kluci vždy přečetli ukázku některé z pohádek a děti hádaly. Byly velmi bystré a šikovné a tak brzy nebylo co číst. Za každou odpověď získaly omalovánku dané pohádky. Všechny děti  dostaly za snahu pak vlastnoručně upečené perníčky. Slavnostně jsme jim tedy předali Vánoční adventní strom a tašku s překvapením, popřáli hezké Vánoce a kluci si ještě s dětmi chvilku malovali a hráli. Pochutnali jsme si rovněž na výborném občerstvení, které pro nás připravili. Rozloučili jsme se s přáním hezkých svátků a domluvili se, že se sejdeme opět na jaře při "Vítání jara".


 
Mikulášská nadílka v DAS Pavlovice u Přerova PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 11:56

Tradicí se stala již Mikulášská nadílka, které se na pozvání pracovníků DAS účastníme s našimi dětmi 5. prosince. Kluci přestrojení za čerty, anděla a Mikuláše za pomoci pedagogů a pracovníků DAS navštívili na pokojích seniory, zazpívali si s nimi koledy a zpestřili jim tak den. Dojati byli nejen mnozí senioři, ale i naši kluci.

 
Mikuláš 2017 PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 11:50

Rok uplynul jako voda a už tu máme opět Mikuláše a besídku. Tentokrát chodil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla po bytech, kde si každá skupina připravila kratičký program. První skupina se předvedla písničkou a sestavou zručnosti s kelímkem, druhá skupina nám zazpívala oblíbené písničky. Na třetí skupině kluci poslepu malovali Mikuláše, čerta a anděla a čtvrtá skupina nás poučila, proč uctíváme Mikuláše a jak vlastně vypadá pravý čert. Všechny děti než dostaly balíček s cukrovinkami, přednesly básničky, někteří, ostudy, z taháku. Tak jsme společně strávili příjemné odpoledne a až na pár slziček a polámanou čertovskou metlu vše dopadlo, jak mělo. Tak zase za rok Mikuláši a děkujeme.

 
Lezecký Vánoční pohár 2017 PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 11:04

Naši žáci se zúčastnili lezecké soutěže Vánoční pohár 2017 ve sportovní hale SŠE v Lipníku nad Bečvou. Akce se zúčastnilo 93 dětí z okolních škol. Naši žáci byli úspěšní a umístili se na 12. až 17. místě. Akci si užili a byli velmi spokojeni s výsledky. Všichni velmi pěkně reprezentovali naši školu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 24 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec