Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
Užili jsme si soutěží a vody v Aqalandu v Pasohlávkách PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 20 Březen 2018 09:45

Rádi jsme přijali pozvání a zúčastnili se soutěžního sportovního dne pro dětské domovy v Aqalandu v Pasohlávkách. Za sportovce se s námi jednotlivých soutěží zúčastnil asistent trenéra brněnského basketbalového družstva mužů a aktivní hráč juniorského volejbalového družstva. Chlapci při soutěžích překonávali únavu z cesty a také jiné klima, které v aqaparku panovalo. Ale i tak obsadili pěkné 9. místo z dvaceti účastníků. Po skončení soutěží měli chlapci volný program, který si velmi užili.

 
Kornoutová dáma PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Úterý, 20 Březen 2018 09:42

Jako tradičně i letos byl uskutečněn turnaj ve stolní hře pod názvem „Kornoutová dáma“. Akce byla naplánována na poslední den I. pololetí, kdy se předávalo vysvědčení. Klasická stolní hra „Dáma“ byla ozvláštněna figurkami - zmrzlinovými kornouty. Každý vítěz z vylosované dvojice obdržel kornouty, které mohl sníst. Po vyhlášení vítěze finálového klání došlo na závěrečný potlesk a pochvalu všem zúčastněným. Atmosféra byla při této akci jako vždy uvolněná a žáky velmi bavila. Touto formou se snažíme u žáků trénovat soustředění, trpělivost, logické myšlení a zvláště pak dodržovat zásadu hry "fair play".

 
Turnaj ve stolním tenise PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Středa, 14 Březen 2018 14:33

V rámci přípravy na letní olympiádu jsme využili pozvání DVÚ Dřevohostice který pořádal turnaj ve stolním tenise. Akce se účastnilo 7 domovů, které postavily 6 členná družstva-celkem 42 hráčů. Hráči byli rozděleni do 4 družstev, ze kterých první 3 postupovali do vyřazovací skupiny. Vzhledem k tomu, že akce se účastnili podstatně starší hráči, bojovali naši žáci ve skupinách se střídavými úspěchy. Do vyřazovací skupiny se nám ale postoupit nepodařilo. I tak jsme si užili hezký sportovní den.

 
Klubové odpoledne PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Středa, 14 Březen 2018 14:27

Klubové odpoledne probíhalo v sobotu 27. 1. 2018. Po přivítání jsme si pověděli, jak bude dnešní klubové odpoledne probíhat. Tentokrát jsme ho pojali ve sportovním duchu. Kluci byli rozděleni do čtyř družstev. Pro chlapce byly připraveny 4 soutěže: 1. hod na koš, 2. střelba na bránu, 3. zdolávání trasy s pingpongovou pálkou a míčkem, 4. střelba na bránu florbalovými hokejkami. Klubové odpoledne proběhlo v relativně klidné atmosféře. Chlapci spolupracovali a snažili se být nejlepší. Prošli všemi disciplínami bez problémů. Na závěr si mezi sebou zahráli turnaj ve florbale a dostali sladkou odměnu.

 
Vánoční posezení zaměstnanců PDF
Napsal uživatel Mgr. Petr Navrátil   
Pondělí, 18 Prosinec 2017 12:15

Již tradičně děti zazpívaly vánoční písně a zahrály připravené divadlo našim bývalým i současným zaměstnancům.


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kdo je online?

Máme hostů: 25 připojeno

Aktuality

Anketa

Pokud nemůžu být stále s rodinou, chtěl bych raději být:
 

Nepřehlédněte

Banner

Sponzoři

Banner
Banner

Spřízněné weby

Banner

Naše obec